Hakkımızda - Ülkü Mühendislik Doğalgaz

Hakkımızda

  •        HAKKIMIZDA


         Firmamız 2011 yılında Çumra ilçemizde kurulmuştur. İlk olarak doğalgaz proje işi yapmaya başlayan firmamız kısa süre sonra doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı montajı yapmaya başlamıştır.

        Müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunmayı amaçlayan firmamız aynı yıl içerisinde Viessmann firmasıyla anlaşarak bayi ve yetkili servislik hizmetine başlamıştır. Daha sonra yetkili servislik hizmet alanını genişleterek, Termoteknik, Goldtherm, Thermex markalarınında yetkili servisi hizmeti vermeye başlamıştır.

        Binaların temiz su tesisat projesi, pis su tesisatı projesi, asansör avan projeleri, yangın ve havalandırma projeri gibi mekanik tesisat proje tasarımı, fenni  mesüliyet şantiye şefliği hizmeti vermekteyiz.

        Lpg istasyonları iş güvenliği, cihazların kontrolü ve sorumlu müdürlük hizmetleri vermekteyiz.

2018 yılında kendi işyerine taşınan firmamız hizmet ve ürün yelpazesini genişleterek Sıhhı tesisat, kalorifer, doğalgaz, kömürlü kazan ve kombi malzemeleri toptan ve perakende satışına başlamıştır.


        Seçkin kadromuzla, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olan firmamız her geçen gün kendini yenileyerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.